Referencie

Martin Nozdrovický, fyzioterapeut slovenskej futbalovej reprezentácie, Core Care Rehab centrum.

Prečo ste sa rozhodli pre používanie prístrojov Winform v svojej praxi v ambulancii a pri repre? 

Mal som skúsenosti s inými typmi prístrojov, ktoré mi dosť pomáhali pri mojej práci t.j. kombinovaná Elektroterapia s UZ. Práve preto som chcel vyskúšať nové prístroje od Winform, hlavne Tecar a ShockWave Dual Power. 

Pri reprezentácii potrebujeme, v rámci možností, urýchliť čo najskorší návrat hráčov na ihrisko, resp. uľavit im nielen pri väčších zraneniach ale aj pri malých “šrámoch”, aby boli čo najrýchlejšie k dispozícii tímu na 100%. 

Ako Vám pomáha v každodennej praxi 

1. Laser 

2. Tecar 

3. Shockwave 

1. Rýchlejšia regenerácia, zvýšenie prietoku krvi, biostimulácia - zrýchľuje sa proces hojenia, protizápalový účinok a minimalizácia bolesti - analgetický účinok, hematóm ustupuje rýchlejšie - protiedematózny účinok. 

2. Každodenná regenerácia po zápase a tréningovej záťaži. Biostimulácia regeneračných mechanizmov, stimulácia prekrvenia a zrýchlené odplavenie metabolitov. 

3. Urýchľuje regeneráciu, zápalové a reparačné procesy, uvoľňuje Trigger Pointy, svalové spazmy, pri poranení šliach, pri pätovej ostrohe, atď. 

Čo je výnimočné z Vášho pohľadu na prístrojoch Winform Medical? 

Jednoduchá obsluha s urýchleným efektom liečby a vynikajúcimi výsledkami. 

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.