O nás

WinForm Medical Engineering je tradičný taliansky výrobca medicínskych prístrojov s vlastným výskumom a vývojom, s dvadsaťpäťročnou históriou a špecializáciou na športovú medicínu a beauty segment.

Winform Česká republika a Slovensko

Technológia
Asistenčné služby asistencia pri aplikácii
Školenia podpora obsluhy a používania prístroja
Servis, podpora starostlivosť o zákazníka
Galéria

Naše technológie používajú úspešne fyzioterapeuti a športoví lekári vo viacerých známych futbalových, hokejových, rugbyových, basketbalových a volejbalových kluboch a národných futbalových a hokejových federáciách. Winform je aj hrdým partnerom nášho najrýchlejšieho bežca - halového majstra Európy Jána Volka.

Máme za sebou dvadsaťpäť rokov skúseností z vývoja, inovácií a niekoľko patentovaných technológií a prístrojov. Poslednými výnimočnými patentovanými technológiami sú bezbolestná rázová vlna s diatermiou SHOCKWAVE DUAL, kombinovaná technológia TECAR SIN a vysokovýkonný Laser HIGHTHERAPY CHRONIC 5 s piatimi vlnovými dĺžkami v jednom optickom vlákne.

Cieľom Winmed, s.r.o. ako výhradného distribútora prístrojov WinForm Medical Engineering na Slovensku a v Českej republike je sprostredkovať tieto moderné technológie klientom v našich krajinách. Lekárom, fyzioterapeutom, masérom,kozmetickým a estetickým špecialistom. Kombinácie našich prístrojov sú ideálnym prostriedkom pre športové kluby na urýchlenie regenerácie a návratu športovcov do tréningového procesu po záťaži a po zranení pohybového aparátu.

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.