Novinky

Prístrojová fyzikálna terapia v starostlivosti o hráčov slovenskej futbalovej reprezentácie - Martin Nozdrovický, fyzioterapeut

Prečo ste sa rozhodli pre používanie prístrojov v svojej praxi v ambulancii a pri repre?

Mal som skúsenosti s inými typmi prístrojov, ktoré mi dosť pomáhali pri mojej práci t.j. kombinovaná Elektroterapia s UZ. Práve preto som chcel vyskúšať nové prístroje od Winform-u, hlavne Tecar a Shockwave. Pri reprezentácii potrebujeme, v rámci možností, urýchliť čo najskorší návrat hráčov na ihrisko, resp. uľavit im nielen pri väčších zraneniach ale aj pri malých “šrámoch”, aby boli čo najrýchlejšie k dispozícii tímu na 100%.

Ako Vám pomáha v každodennej praxi

  1. Laser YAG ONE
  2. Tecar CRV
  3. Shockwave  Dual Power
  1. Laser - rýchlejšia regenerácia, zvýšenie prietoku krvi, biostimulácia - zrýchľuje sa proces hojenia, protizápalový účinok a minimalizácia bolesti - analgetický účinok, hematóm ustupuje rýchlejšie - protiedematózny účinok.
  2. Tecar CRV - Každodenná regenerácia po zápase a tréningovej záťaži. Biostimulácia regeneračných mechanizmov, stimulácia prekrvenia a zrýchlené odplavenie metabolitov.
  3. Shockwave DP - Urýchľuje regeneráciu, zápalové a reparačné procesy, uvoľňuje Trigger Pointy, svalové spazmy, pri poranení šliach, pri pätovej ostrohe, atď.

Čo je výnimočné z Vášho pohľadu na prístrojoch Winform Medical?

Jednoduchá obsluha s urýchleným efektom liečby a vynikajúcimi výsledkami.

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.